SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO STUDENTY IT | AŽ 220 KČ/HOD. | ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Brno (Jihomoravský kraj) Zkrácený úvazek

Náplň práce

Do remote proctoring týmu hledáme brigádníky na monitoring a dohled při vykonávání certifikačních zkoušek programátorů.

☑ Jsi v posledním ročníku VŠ a hledáš brigádu, kterou vyplníš čas při psaní bakalářky či diplomky?
☑ Máš perfektní psanou a mluvenou angličtinu a zkušenosti se zákaznickým servisem?
☑ Studuješ v oboru IT nebo je ti tento obor alespoň blízký?
☑ Jsi časově flexibilní a můžeš pracovat ve směnách?

TOHLE JE TVÁ ŠANCE NA BRIGÁDU V GLOBÁLNÍ IT SPOLEČNOSTI!!

Pokud splňuješ požadavky níže a nabídka Tě zaujala, pošli nám svůj životopis v AJ a my se Ti ozveme!

Start: kdykoliv
Smlouva: DPČ přes naši Agenturu do konce roku 2023 s možností prodloužení
Odměna: min. 180 Kč/hod. s možností navýšení dle performance

Požadavky

☑ NUTNÉ: časová flexibilita a možnost pracovat v 8 hodinových směnách kterýkoliv den v týdnu (směny jsou od 7:30, 8:30, 10:00 a 13:00. NENÍ MOŽNOST SI VYBÍRAT! Plán směn je na 14 dní dopředu)
☑ perfektní plynulá psaná i mluvená komunikace v Angličtině na profesionální úrovni
☑ zkušenost se zákaznickým servisem, péčí o zákazníky a profesionální komunikací - velkou výhodou
☑ znalost dalšího cizího jazyka - velkou výhodou
☑ možnost zúčastnit se 4týdenního onsite trainingu v Brně
☑ pečlivost, zodpovědnost, týmový duch

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 180 CZK do 220 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek