Vložit inzerát

TÝMOVÝ/-Á ASISTENT/-KA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte aktivní roli a baví Vás organizování? Láká vás práce v mezinárodní společnosti a ovládáte angličtinu? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na pozici TÝMOVÝ/-Á ASISTENT/-KA!

Vaší náplní práce bude:
* e-mailová a telefonická komunikace v angličtině
* organizace služebních cest a příprava související dokumentace
* zajištění chodu kanceláře
* administrativní podpora v rámci náboru nových zaměstnanců
* občasná příprava prezentací a tvorba příspěvků na sociálních sítích
* ad hoc úkoly

Lokalita: Praha - Stodůlky
Nástup: ihned
Dlouhodobá spolupráce

Požadavky

* minimálně středoškolské vzdělání
* pokročilá znalost angličtiny min. B2+ (použití na denní bázi v psané i mluvené formě)
* znalost německého jazyka výhodou
* uživatelská znalost balíčku MS Office, Teams
* aktivní a pro-zákaznický přístup
* výborné organizační schopnosti
* zkušenosti na obdobné pozici výhodou (zákaznický servis, administrativa apod.)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek