Vložit inzerát

SALESFORCE SPECIALISTA | 90 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Umíte pracovat s platformou Salesforce a toužíte se posunout dále? Komunikace v angličtině pro Vás není nejmenší problém? Láká Vás mít zodpovědnost za kompletní rozvoj Salesforce?

V tom případě je tato příležitost pro Vás jako stvořená!

Do výrobního závodu mezinárodní společnosti hledáme člověka na pozici SALESFORCE SPECIALISTA, který bude zodpovídat za nasazení Salesforce v České republice.

Co bude náplní práce?

* zajištění přechodu ze stávajícího Oracle na Salesforce ve spolupráci s kolegy ze zahraničí
* zajištění kompletního provozu v oblasti e-commerce a marketingu
* technická podpora uživatelů
* zodpovědnost za další rozvoj systému
* implementace a testování nových funkcí a rozšíření
* školení a podpora klíčových uživatelů
* tvorba technické dokumentace

Požadavky

* znalost Salesforce (Sales, Commerce, Pardot) z pozice uživatele nebo administrátora
* aktivní znalost angličtiny - denní komunikace s kolegy ze zahraničí
* schopnost samostatné práce

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek