Vložit inzerát

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | elektro segment

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený nákupčí? Máte praxi s tvorbou strategií vedoucí ke snižování nákladů? Domluvíte se výborně anglicky?

Jako strategický nákupčí budete mít na starosti:

- Vedení strategie pro příslušné kategorie - implementace postupů v sourcingu v koordinaci se strategickým manažerem, projektovým nákupem, dodavatelským řetězcem atp.
- Vyhledávání příležitostí pro snižování nákladů
- Tvorba a vedení projektů k implementaci neustálého zlepšování
- Správa strategických a schválených dodavatelů
- Vyjednávání o podmínkách a smlouvách s dodavateli
- Výběrová řízení dodavatelů
- Monitorování údajů o dodavatelích
- Reporting zahraničnímu nadřízenému
- Identifikace nových zdrojů a příležitostí
- Zodpovědnost především za segment elektro materiálu

Požadavky

- Výborná AJ - komunikace na denní bázi, reporting nadřízenému
- Pokud budete mít elektro-background bude to jen výhodou!
- Schopnost čtení výkresové dokumentace
- Výborné vyjednávací schopnosti
- Praxe na podobné pozici podmínkou

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek