Vložit inzerát

VEDOUCÍ PROJEKTANT TZB

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro společnost, která se specializuje na pozemní dopravu a urbanismus jako takový hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí projektant TZB:

Zaměření na topení a chlazení:

- Navrhování otopných systémů, zdrojů tepla, trubních rozvodů (systémy teplovodní, horkovodní, parní)
- Navrhování hydraulického vyvážení topných systémů
- Navrhování vzduchotechnických zařízení, klimatizačních zařízení, vzduchotechnických trubních rozvodů
- Navrhování zdravotechnických vnitřních instalací
- Tvorba dokumentace všech stupňů podle zadání
- Tvorba soupisů výkonů popř. rozpočtů dané konkrétní TZB profesní části
- Účast na technických jednáních se zákazníkem
- Spolupráce s ostatními profesemi
- Autorský a technický dozor

Požadavky

- VŠ/ŠS (obor TZB)
- Praxi v projektování v oboru min. 1 rok
- Velmi dobrou znalost AutoCAD
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek