Vložit inzerát

Elektroúdržbář Bohumín

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- elektroúdržba výrobních a provozních zařízení, včetně budovy
- opravy a servis zařízení NN / VN (zde VN výhodou)
- provádění preventivní údržby i generálních oprav
- revize zařízení
- práce v jednosměnném provozu (+ placené pohotovosti)

Požadavky

- vzdělání SOU nebo SPŠ v oboru elektro
- platnou vyhlášku 50/78 Sb., min.§ 6
- zkušenosti v oboru automatizace a řídicích systémů
- orientace v technické-elektro dokumentaci
- znalost práce na PC, včetně základní znalosti HW
- základní znalosti komunikačních a síťových struktur (sériové linky + Ethernet)
- základní znalost čidel, frekvenčních měničů apod.
- orientace v elektronických obvodech a součástkách
- znalost hydraulických a pneumatických systémů vítána
- komunikativnost, schopnost týmové práce
- spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, samostatnost

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek