Vložit inzerát

VEDOUCÍ VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Měl/a jsi na starost školení a vzdělávání zaměstnanců ve výrobní společnosti? Angličtina ti nedlá problém? A hledáš novou pracovní výzvu?

Tak hledáme právě tebe!

Na pozici VEDOUCÍHO VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE bude tvým úkolem:
- Definování a realizace strategií pro rozvoj a vzdělávání pracovníků
- Konceptualizace inovativních vzdělávacích programů
- Monitorování a vyhodnocování efektivity vzdělávacích iniciativ
- Sledování současných trendů v oblasti rozvoje a vzdělávání a jejich implementace
- Intenzivní spolupráce s vedoucími různých úseků organizace
- Poskytování odborného poradenství a účast na projektech v úzké spolupráci s HR oddělením

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Předchozí praxe v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců ve výrobní společnosti
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni (častá komunikace s managementem v cizině)
* MS Office na uživatelské úrovni

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek