Vložit inzerát

VÝROBNÍ MISTR na 1 směnu | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pokud máte zkušenost jako mistr výroby ze strojírenské firmy a dokážet vzbudit přirozenou autoritu, pak jste ideálním kandidátem na pozici MISTRA VÝROBY

Na pozici VÝROBNÍHO MISTRA budete:

Přeformulovaná pracovní náplň:
* Pravidelně provádět kontrolu práce svěřených zaměstnanců
* Navrhovat a implementovat nápravná opatření
* Monitorovat dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požárních a pracovních postupů
* Školit zaměstnance v oblasti bezpečnosti práce a interních předpisů
* Efektivně spolupracovat s ostatními vedoucími pracovníky a členy různých oddělení
* Připravovat a pravidelně prezentovat reporty vedení společnosti

Požadavky

*SOU/SŠ technického zaměření
* Předchozí praxe jako výrobní mistr
* Znalost MS Office na uživatelské úrovni (Excel, Word)
* znalost technických a výrobních procesů
* týmový duch, přirozená autorita

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek