Vložit inzerát

Technik kvality| 50 000 Kč|+ 15 000 Kč náborový bonus

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v oddělení kvality ve výrobní společnosti?

Láká Vás práce pro menší a stabilní společnost, která působí mimo automotive průmysl?

Chcete pracovat pouze na denní směnu s flexibilní pracovní dobou?

Právě hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu na pozici technik kvality.

Na pozici budete:
* provádět vstupní kontroly, mezioperační a výstupní kontroly
* řešit dodavatelské reklamace
* řídit proces schvalování vzorků
* operativně řešit požadavky na výrobek a procesy v oblasti zajištění kvality
* zajišťovat podpůrné činnosti v oblasti řízení integrovaného systému managementu (zpracovávání dokumentace).

Požadavky

* SŠ vzdělání s maturitou
* Technické vzdělání, čtení výkresové dokumentace
* Znalost používání měřidel
* Anglický jazyk alespoň na úrovni B1, spíše písemnou formou, ale občasně i mluvenou formou
* Práce na PC
Výhodou:
* Znalosti ISO 9001, 14001, 50001
* Znalosti procesu interního auditování / interní auditor

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 42000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek