Vložit inzerát

HR MANAGER | TACHOVSKO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi na vedoucí pozici v HR ve výrobní společnosti? Hledáte stabilitu, klidné pracovní prostředí a prostor pro rozvoj Vašich dovedností v oblasti HR? Pak jste to možná právě Vy, koho hledáme!

Základní úkoly na pozici HR MANAGER zahrnují:

* Vedení a motivace týmu 2 zaměstnanců v rámci HR
* Podpora a rozvoj zaměstnanců v souladu s našimi firemními cíli
* Zajištění týmové spolupráce a efektivní komunikace v rámci organizace
* Správa HR procesů, včetně náboru, školení a vývoje zaměstnanců
* Operativní spolupráce s týmem pro dosažení cílů výroby a montáže
* Udržení stability a nízké fluktuace v naší společnosti

Požadavky

* AJ minimálně na úrovni B2
* 5 let zkušeností na vedoucí pozici v HR
* Zkušenost z výrobního prostředí, zejména v oblasti výroby a montáže
* Schopnost motivovat a vést tým 2 zaměstnanců
* Nadšení a motivaci k práci
* Schopnost poskytovat operativní podporu týmu
* Silný důraz na týmovou spolupráci

Místo pracoviště

Tachov

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 90000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek