Vložit inzerát

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | REALIZACE STAVEB

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti realizace pozemních staveb? Zajímá Vás technologie staveb, trendy v oblasti stavebnictví a vývoj nových produktů? Pak hledáme možná právě Vás na pozici PRODUKTOVÉHO SPECIALISTY!

Co Vás čeká?
* Sledování trhu a trendů ve stavebnictví za účelem přinášení nových nápadů a iniciativ
* Příprava technologických podkladů pro realizaci na stavbách
* Znalost a evidence norem ve stavebnictví
* Jednání se stavebními firmami
* Řešení speciálních reklamací
* Spolupráce s obchodními zástupci, poskytování poradenství z technického hlediska pro komunikaci s klientem
* školení kolegů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání ve stavebním oboru
- praktické zkušenosti z realizace pozemních staveb jsou MUST HAVE
- angličtina alespoň na úrovni B1 pro komunikaci při telekonferencích

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek