Vložit inzerát

IT Security Analyst

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Prosperující farmaceutická společnost se sídlem v Praze, s významným postavením nejen na českém trhu, ale i ve státech východní Evropy a Asie, kde export tvoří více než 90 % obratu, hledá Security Analysta pro oddělení Global ICT. Vaším hlavním úkolem bude zajištění spolehlivého provozu aplikací napříč celou společností.

Hledáme talent do nově vytvářeného týmu informační bezpečnosti na centrále české farmaceutické firmy. Tento tým navrhuje IT řešení jak pro domácí, tak i pro zahraniční pobočky.

CO VÁS ČEKÁ?

- Plánování, implementace, správa, monitoring a zdokonalování bezpečnosti dat, systémů a sítě organizace.
- Spolupráce na implementaci nových bezpečnostních aplikací a rozvoji těch stávajících.
- Řešení opatření pro prevenci výpadků.
- Reakce na bezpečnostní incidenty.
- Definování a nastavování monitorovacích parametrů pro svěřené informační systémy.
- Pravidelná analýza bezpečnosti systémů a hledání možných vylepšení.
- Identifikace zranitelností a hledání způsobů jejich opravy.
Podpora, školení a zaškolení po nástupu

Požadavky

Požadavky:
- Praxe na podobné pozici výhodou.
- Znalost serverových prostředí (převážně MS Windows).
- Znalost zabezpečení firewalů, Office 365 a koncových zařízení.
- Znalost síťových technologií a protokolů.
- Zkušenosti se skriptováním.
- Základní povědomí o SQL.
- Znalost technické angličtiny.
- Ochota přinést nápady pro rozvoj IT služeb pro uživatele.
- Samostatnost a spolehlivost.
- Výhodou jsou certifikace jako CISSP, CEH, CISM.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek