Vložit inzerát

OPTOMETRISTA l BRNO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi absolventem v oboru Optometrie a rozhlížíš se po pracovní příležitosti?

Chceš pracovat v prostředí kamenné pobočky či v obchodním centru pro společnost, která má k dispozici ty nejlepší technologie v oblasti oční optiky, investuje do vzdělávání svých zaměstnanců a zakládá si na profesionálním přístupu k zákazníkovi?

Co bude náplní tvé pozice:

- vyšetřování zrakových funkcí a stanovení příslušné korekce
- kompletní servis pro klienty začínající s aplikací čoček
- poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- fakturace za prodané zboží a další drobná administrativa

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru optometrie (min. Bc.)
- pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování k zákazníkům
- dynamická osobnost ochotná učit se
- flexibilita (např.1 směna o víkendu)
- reprezentativní osobnost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek