Vložit inzerát

PROCESNÍ INŽENÝR s AJ

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti procesního inženýrství? Ovládáš systém SAP a nebojíš se mluvit anglicky? Chceš pracovat pro mezinárodní firmu?

U nás budeš mít na starost kontrolu stávajících výrobních postupů a jejich optimalizaci.
Čeká tě uplatňování LEAN metod a nastavování výrobních procesů dle tohoto standardu.
Budeš vytvářet technologické postupy i návody.
V případě potřeby se nevyhneš ani komunikaci se zákazníky.
Pracovat budeš v systému SAP, kde se budeš podílet i na jeho optimalizaci a zavádění nových funkcí.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- znalost systému SAP
- zkušenost s procesním inženýrstvím
- AJ na komunikativní úrovni - komunikace se zahraničními kolegy, maily, ...
- zkušenosti v oblasti LEAN managementu
- znalost z elektrotechniky výhodou

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek