Vložit inzerát

TECHNIK/PŘÍPRAVA VÝROBY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do společnosti se sídlem v Krupce, hledám uchazeče s komunikativní němčinou a zkušenostmi s výrobními procesy.

Náplň práce:

Příprava výrobních dokumentů
Ověření funkčnosti testovacích programů
Zabezpěčení dostupnosti a připravenosti nástrojů
Příprava procesní dokumentace
Kontinuální optimalizace procesů
Práce s TNT (databázový systém) -> vytváření obrázků vizuálních kontrol (SK), kontrola kusovníků, rezervace výrobků atd.
Vytváření výrobních a procesních instrukcí, kontrola zakázek, postupů atd.

Požadavky

Minimálně SŠ se zaměřením na strojírenství, elektrotechniku, výrobní technologie apod.
Zkušeností v oblasti přípravy práce v průmyslové výrobě
Dobrá znalost PPS a MS Office
Analytické a cíleně orientované myšlení a vysoký stupeň iniciativy
Systematické a procesní myšlení
Zkušenost s ERP systémy (ProAlpha výhodou, ale možno i SAP, JDE)
Silné organizační a komunikační schopnosti a týmová práce
Němčina slovem i písmem (výhodou AJ)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek