Vložit inzerát

OPERÁTOR CNC STROJŮ | Příležitost i pro absolventy

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte zajímavou práci v technickém směru? Rádi se neustále učíte a zlepšujete či čelíte výzvám?

Pak Vám nabízíme práci v zajímavé strojírenské výrobě v Brně Slatině!

Vaší náplní práce bude hlavně:
- obsluhovat CNC stroje a dohlížet na proces výroby
- orientace v technických podkladech
- určení parametrů řezu, výměna nástrojů, provádění korekcí
- kontrola kvality, kontrola údajů měřicích přístrojů
- udržování technického stavu zařízení, svěřených CNC strojů

Nástup: IHNED nebo dohodou
Pracovní doba: 3směnný provoz (ranní, odpolední, noční) ANEBO Nepřetržitý provoz (12 h. směny - ranní, noční)
Lokalita: Brno Slatina
Smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou po roce.

Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť se rozvíjet a získat cenné zkušenosti ze strojírenství.

Požadavky

- manuální zručnost
- ochota učit se novým věcem
- práce ve 3 směnném/ nepřetržitém provozu
- vzdělání technického směru výhodou
- praxe s obsluhou CNC strojů, víceúčelových strojů, či automatů výhodou

Nástup: ihned nebo dohodou
Pozice: Operátor CNC strojů
Lokalita: Brno CTPark Slatina

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 28000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek