Vložit inzerát

MISTR VÝROBY | 2 SMĚNY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš již praxi jako mistr výroby? Práce na 2 směny ti nedělá problém? Hledáš novou pracovní výzvu?

Tak pošli svůj životopis!

Na pozici MISTR VÝROBY budeš:
- samostatně vést a organizovat tým pracovníků ve výrobě a motivovat zaměstnance k dosažení nejlepšího výkonu
- dohlížet na dodržování bezpečnostních a ochranných opatření a pracovních postupů v souladu s interními
- Sledovat průběh výrobních procesů, plnění stanovených cílů
- zpracovávat reporty pro vedení společnosti
- řešit neplánované a krizové situace během výroby a spolupracovat s ostatními odděleními v rámci společnosti.

Požadavky

* výční list/ SŠ
* Předchozí zkušenost na obdobné pozici z výrobního podniku
* Organizační schopnosti
* Dobrá znalost MS Office
* AJ minimálně na úrovni A1

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek