Vložit inzerát

Inženýr kvality | Plzeň | 60.000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zájem o práci v inovativním prostředí a chcete mít vliv na spokojenost zákazníků? Připojte se se do týmu renomované mezinárodní společnosti jako Inženýr Kvality a buďte pionýrem ve zvyšování kvality produktů a procesů!

Vaším úkolem bude:

Zajišťování kvality: Budete zodpovědní za vedení a implementaci kvalitních standardů a postupů u jednotlivých projektů.

Kontrola a hodnocení: Budete provádět inspekce, testy a analýzy, abyste zajistili, že produkty splňují nejvyšší standardy.

Procesní zlepšování: Identifikujete oblasti pro zlepšení a budete implementovat nové techniky a metody pro zvyšování kvality. Budete spravovat projektovou dokumentaci, včetně kontrolních plánů, pro současné i budoucí projekty.

Spolupráce: Budete úzce spolupracovat s projektovým týmem, včetně vývojářů, konstruktérů a vedením, abyste dosáhli cílů kvality společnosti.

Komunikace: Budete komunikovat se zákazníky a řešit případné požadavky či reklamace.

Požadavky

Co musíte mít, pokud Vás nabídka zaujala?

Zkušenosti: Máte zkušenosti v oblasti zajištění kvality, ideálně z výrobní, strojní společnosti (min.5 let)

Analytické schopnosti: Máte schopnost provádět detailní analýzy a řešit problémy.

Vzdělání: Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oblasti techniky, strojírenství nebo příbuzného oboru.

Komunikační dovednosti: Schopnost komunikovat v českém i anglickém jazyce.

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek