Vložit inzerát

TECHNOLOG LAKOVÁNÍ | PLZEŇ| 55.000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi na pozici technologa lakování mokrou cestou? Hledáte novou pracovní příležitost? Přijměte výzvu a spojte svou technickou zručnost se světem inovativního lakování jako Technolog Lakování!

Vašimi úkoly bude:

Technická expertiza: Budete odpovědní za vývoj a implementaci technik a postupů lakování, které zajistí nejvyšší kvalitu a efektivitu.

Monitorování a optimalizace: Budete sledovat procesy lakování, identifikujete oblasti pro zlepšení a tím pomáhat ke zvyšování výkonnosti.

Kvalitní kontrola: Budete provádět testy kvality lakování a vyhodnocovat výsledky pro dosažení nejlepších výsledků.

Spolupráce: Budete komunikovat s týmem a poskytovat technickou podporu pro zajištění konzistentního procesu lakování.

Požadavky

Co musíte mít, pokud Vás nabídka zaujala?

Technická zkušenost: Zkušenosti v oblasti lakování a znalost moderních technologií.

Detailní přístup: Schopnost pracovat s detaily a věnovat pozornost kvalitě.

Vzdělání: Vzdělání v oblasti strojírenství, chemie nebo oboru souvisejícím s povrchovou úpravou.

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek