Vložit inzerát

Senior Java Developer | Praha | 120.000 CZK | HPP

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste nadšencem do Java vývoje a ovládáte Spring Boot? Považujete se za seniora a zajímáte se o IoT? Tak čtěte pro více informací.

O nás:
Máme vlastní datová centra, vyvíjíme IoT řešení, poskytujeme profesionální cloudové služby.. Zkrátka převádíme technologické trendy do inovativních mediálních, telekomunikačních a IT infrastrukturních služeb.

Pracovní náplň:
- Podíle se na BE vývoji v Javě za použití zajímavých technologií
- Mentoring juniornějších kolegů
- Podílet se na analýze a řešení business požadavků a chyb
- Ovlivňovat používané nástroje, stejně tak metodiku celého vývoje
- Budete rozvíjet naší IoT platformu
- Spolupracovat s kolegy na zajímavých projektech - Jak interně, tak pro naše zákazníky

Požadavky

Technické požadavky:
GitLab, GitLab CI, ArgoCD, Elasticsearch, Kibana, Prometheus Stack, VMWare Tanzu (K8S), Apache Camel on SpringBoot, MariaDB, Apache ActiveMQ Artemis, CassandraDB, Java 17

Požadujeme:
- Zkušenost s návrhem a vývojem produkčních řešení - Java, Apache Camel, Spring Boot
- Zkušenost s Agliním vývojem
- Analytické myšlení
- Spolehlivost, dochvilnost, ochota se vzdělávat, důslednost
- Soběstačnost
- AJ B1
- Znalost Kubernetes a Linux prostředí (alespoň obecná)
- Ochota držet pracovní pohotovost (zasáhnout a vyřešit technický problém, pokud bude potřeba)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek