Vložit inzerát

EXPERT TECHNOLOGIE PÁJENÍ l PRAHA l až 150 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste opravdový expert v technologii pájení?
Chcete cestovat po světě a předávat know-how?
Hledáte novou výzvu a Vaše srdce bije pro automotive?

Pak máme skvělou pracovní příležitost přesně pro Vás!

EXPERT TECHNOLOGIE PÁJENÍ

Co Vás na této pozici čeká?
- Identifikace CQA a podpora náběhu projektu
- Jednotná úprava P-FMEA a kontrolního plánu
- Cestování po celém světě a předávání know-how
- Nastavení standardů, implementace a jejich globální monitorování
- Implementace a chvalování procesů výroby včetně dohledu nad jejich dodržováním

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- AJ na komunikativní úrovni
- Perfektní znalost procesů pájení
- Flexibilita a ochota cestovat po světě
- Znalosti standardů automobilového průmyslu
- Vynikající analytické schopnosti a kritické myšlení
- Zkušenost s projektovým řízením a plánováním

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 100000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek