Vložit inzerát

PLC SPECIALISTA/ BÍLINA

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

příprava komunikační části pro nové a stávající technologie pro I4.0 z linky do PLC, z PLC na OPC, včetně specifikací
mapování PLC a připrava je pro komunikaci v rámci I4.0
spolupráce na přípravě harmonogramu zavádění Průmysl 4.0
určování standardů pro komunikaci dat (PLC, OPC)
spolupráce na vývoji nových systémů pro sběr dat, vizualizaci dat, regulaci procesů….
sledování, analyzování a vyhodnocování stability systémů v rámci Průmysl 4.0 a návrh účinných opatření pro neustálé zlepšování
tvorba uživatelské dokumentace

Požadavky

SŠ vzdělání (elektro)
Vyhláška 50/1978 Sb. §6 - platná
orientace v technické dokumentaci
zkušenosti s průmyslovou automatizací
zkušenosti se systémy/technologiemi ABB
zkušenosti s řídicími systémy Siemens, OMRON (HW i SW)
znalost ICT
aktivní řidič sk. B
AJ nutná (technická)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek