Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER | až 100 000 Kč l PRAHA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro úspěšného klienta v oblasti stavebnictví a developerských projektů hledáme nové kolegy na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA!

Co bude Vaší náplní práce?
- Řízení projektů, týmů a externích spolupracovníků
- Zpracování Manuálu projektu (Project Handbook)
- Vedení kontrolních dnů a meetingů
- Tvorba a projednání návrhů smluv
- Spolupráce na výběrových řízeních na dodavatele
- Asistování TDI na kontrole projektové dokumentace a na kontrole kvality prací
- Organizace předání díla investorovi

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví
- AJ na komunikativní úrovni
- min. 3 roky praxe na obdobné pozici
- Flexibilní přístup, ochota cestovat do zahraničí
- Systematičnost, přesnost a orientace na výsledek
- Dobré analytické a komunikační dovednosti
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 60000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek