Vložit inzerát

DevOps Engineer | IČO | až 9000 Kč/MD

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pokud jste seniorní DevOps engineer s nadšením do Kubernetes, zajímate se o bankovní sektor a lákají Vás Greefield projekty, tak pokračujte ve čtení.

Co Vás v práci čeká?
- Podílet se ojedinělém projektu nově vznikající digitální banky, která bude plně v Cloudu
- Podílet se na vymýšlení architektury systému
- Spolupráce s jinými členy týmu
- Stand up meetingy každé ráno
- Začlenit se do super kolektivu
- Práce v agilním prostředí (Kanban)
- Na denní bázi používat zajímavé a moderní technologie
- Review kódu

Tech-Stack:
- K8s, Helm, Docker, Gitlab, ArgoXX, Prometheus, Alert Manager, Grafana, Jaeger, PostgresDB, RabbbitMQ, Kafka, AWS/OCI/AZURE, JIRA, Confluence

Požadavky

Co od Vás očekáváme?
- 5+ let praxe na pozici DevOps Engineer
- Znalost administrace Linuxových serverů nutností
- Zkušenosti s Terraform a Ansible
- Orientace v kontejnerizaci (Kubernetes/Docker)
- Znalost Cloud technologií (AWS/AZURE/OCI)
- Další technologie, které používáme: Helm, Gitlab, ArhoXX, PRometheus, ALert Manager, Grafana, Jaeger, PostgresDB, RabbitMQ, Kafka, Jira, Confluence
- Samostatnost, spolehlivost, kreativní myšlení
- Ochota přicházet s novými nápady

Výhodou:
- Znalost programování/scriptování v následujících jazycích: Golang/Python/Bash/SQL

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 5000 N/A do 9000 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek