Vložit inzerát

SENIOR PROCESS ENGINEER | AŽ 72 000 KČ

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost jako procesní inženýr a chtěli byste se posunout? Lákají Vás nové projekty v perspektivní výrobní společnosti?
Jako Senior Process Engineer budete mít na starosti:

- Podílení se na projektu od A-Z
- Nastavení procesů pro nový projekt
- V rámci nových produktů budete vyvýjet a nastavovat výrobní procesy
- Analýzu času a výrobních nákladů
- Spolupracovat napříč odděleními
- Kontrolu procesů při náběhu do výroby - analýza odchylek, nápravná opatření
- Zlepšování, optimalizace

Požadavky

Určitě se neobejdete bez:

- výborné AJ (mezinárodní prostředí)
- VŠ nebo SŠ (ideálně technického zaměření
- Praxi jako výrobní, procesní a nebo průmyslový inženýr alespoň 2 roky
- flexibilita (občasné služební cesty)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 65000 CZK do 72000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek