Vložit inzerát

Výrobní inženýr - Plzeň město (bonus 100 000 Kč)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste čerstvým absolventem strojní nebo elektrotechnikcé fakulty nebo již máte dlouholetou praxi a chcete se posunout dál? Přihlaste se !

Na této pozici Vás čeká:

* Konstrukce výrobních přípravků nebo strojů
* Analýza výrobních výsledků
* Návrhy a provádění akcí k dosažení cílů výrobních výsledků daných linek
* Návrhy a provádění akcí vedoucích k optimalizaci procesu, zrychlení a zefektivnění výroby
* Tvorba, revize a aktualizace výrobní dokumentace
* Spolupráce s ostatními odděleními na přípravě nových projektů

Požadavky

* SŠ/VŠ technického směru (elektro, strojní)
* Komunikativní znalost angličtiny
* Znalost CAD systému a Solid Edge výhodou
* Znalost čtení technické dokumentace
* Manuální zručnost

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek