Vložit inzerát

VÝROBNÍ INŽENÝR | NE AUTOMOTIVE | ABSOLVENTI

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost z obdobné pozice? Vyznáš se ve výrobních procesech a pojmy jako 5S, Kaizen, Six Sigma ti nejsou cizí?

Pošli mi tvé CV!

Na pozici VÝROBNÍHO INŽENÝRA bude tvým úkolem:
- Optimalizace výrobních procesů pro svěřenou řadu produktů a zajištění jejich efektivního průběhu
- Úzká spolupráce s oddělením kvality, procesními inženýry a dalšími týmy při návrhu a zavádění a zdokonalování výrobních postupů
- Řešení výrobních problémů s použitím metody QRQC a neustálého zlepšování procesů
- Aktivní vyhledávání možností úspor a optimalizací ve výrobních procesech
- Spoluúčast na zajímavých projektech
- Sledování a udržování procesních parametrů pro dosažení optimálního výkonu výroby.

Požadavky

- min.SŠ vzdělání technického zaměření
- Dobrá orientace v technické dokumentaci
- Znalost lean, 5S, Six Sigma a další metodiky využívané při zlepšování procesů
- Dobrá znalost MS Office
- AJ n mírně pokročilé úrovni
- min. základní orientace ve výrobních procesech

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek