Vložit inzerát

BUSINESS MANAGER| zahraniční obchod

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Mezinárodní společnost se sídlem v Praze právě rozšiřuje své řady o pozici Business manager!
* 70% vaší náplně práce bude tvořit starost o běžící obchody. Zbylých 30% budete věnovat vývoji a akvizici.
* Budete pracovat v menší týmu, pozice je velmi samostatná.
* Práci můžete kombinovat formou z kanceláře nebo na home office s výjezdy k zákazníkům průměrně 1x za 14 dní.
* Zákazníci zejména z oblasti automotive v rámci ČR a SR. Svěřené portfolio 5-10ti produktů z chemického průmyslu.
* Úzká spolupráce s kolegy z poboček v rámci střední Evropy.
* Chcete vědět více informací? Zašlete svůj životopis!

Náplň práce:
* Péče o stávající i nové zákazníky
* Komplexní starostlivost o běžící obchody
* Výjezdy za zákazníky cca 1x za 14 dní
* Vnitřní reporting, plánování
* Spolupráce s pobočkami v rámci Evropy
* Analýzy trhu
* Akvizice nových zákazníků
* Možnost podílet se na akvizicích společnosti

Nástup možný: ihned nebo dohodou
Praha 1 centrum

Požadavky

* VŠ vzdělání (oblast chemie výhodou)
* Zkušenosti na B2B obchodní pozici
* Znalost mezinárodního obchodu podmínkou
* Plynulá znalost AJ
* Velkou výhodou obchodní zkušenosti z oblasti chemického průmyslu, FMCG či podobné oblasti
* Řp. sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 75000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek