Vložit inzerát

Senior .NET Developer | Architekt |

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Do české vývojové firmy hledáme seniorního .NET Developera/architekta Jako Senior .NET Developer se budete podílet na vývoji aplikací v oblasti zdravotního průmyslu. Pokud máte zkušenosti s návrhem architektury a implementaci pro IS, je tato výzva právě pro Vás.

Co u nás budete dělat?
- Vyvíjet webové aplikace a API na za použití MS ASP.NET
- Mentorovat ostatní vývojáře
- Budete mít nastarost výběr vhodných technologií pro implementaci a návrh IS architektury
- Být podporou pro další vývojové týmy v rámci firmy
- Hromada programování
- Řídit integraci s ostatními systémy (SOAP a REST)

Požadavky

Požadavky:
- Zkušenost s vývojem web. aplikací na MS .NET (ASP.NET MVC, ASP.NET Core)
- Seniorní znalost programování v .NET (C# 6.0,7.0)
- Silná znalost databází: MSSQL
- Rest a Entity framework
- Znalost DevOps metodologie (CI/CD, GIT, Jira)
- Alespoň 5 let praxe na obdobné pozici
- AJ B2 (čtení dokumentace)
- chuť učit se novým technologiím
- komunikativnost

Výhodou:
- REST rozhraní pro web. aplikace (návrh a vývoj)
- MS Azure
- Archimate nebo Enterprise architect

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek