Vložit inzerát

CheckPoint + F5 Konzultant | Odbroník Síťové Bezpečnosti |

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Do české vývojové firmy hledáme nadšence do oblasti síťové bezpečnosti. Máte v malíku technologie CheckPoint a F5? Chcete se podílat na návrhu bezpečnostní architektury? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:
- Konzultace a návrh bezpečnostní architektury
- Podílet se na implementaci bezp. technologií (NGFW, WAF, EmailGW, WebGW, apod.)
- Připravovat reporty
- Podílet se na tvorbě projektové dokumentace
- Starat se o svěřené zákazníky
- Pomoc při realizování workshopů

Požadavky

Požadavky:
- Znalost bezpečnostních technologií CheckPoint a F5
- Ochota se vzdělávat a posouvat dál v bezpečnostních technologiích - Např Cisco
- Zkušenost s prací se síťovými technologiemi (LAN, WAN, TCP/IP) - Úroveň CCNA
- Analytické myšlení, ochota pracovat v týmu a začlenit se do kolektivu
- AJ na úrovni čtení technické dokumentace
- Řidičský průzkaz

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek