Vložit inzerát

KONSTRUKČNÍ INŽENÝR|FULL HOMEOFFICE

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného konstrukčního inženýra, který se nebojí nových výzev a denní komunikace v angličtině není žádný problém! Práce je full remote s částečným cestováním po Evropě za zákazníky a na místa realizace. Že to zní lákavě? Tak čti dál!

Co bude Vaší náplní práce:
* tvorba technické dokumentace
* spolupráce s projektovými manažery a s obchodními zástupci
* hledání funkční, bezpečné a efektivní komponenty pro tiskařský systém podle potřeb zákazníků

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání v strojírenském oboru
* AJ na aktivní úrovni minimálně B2
* praxe na obdobné pozici
* znalost technické dokumentace
* znalost AutoCAD, SolidWorks
* zkušenost z tiskařské společnosti výhodou
* MS Office
* řidičský průkaz skupiny B
* zodpovědnost, inovativnost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek