Vložit inzerát

MISTR ELEKTRO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s vedením lidí? Máš středoškolsvké vzdělání v oboru elektro a k tomu vyhlášku 50? Umíš číst technickou dokumentaci a práce na směny ti nevadí?

Pokud sis na tyto otázky odpověděl ano, tak je to práce přímo pro Tebe.

Co bude tvým úkolem?
- budete přebírat vozidla do údržby od dopravce
- kontrolovat krátkodobý plán údržby pro dané vozidlo a požadavky na opravy poruch
- rozdělovat práci kolegům
- provádět kontrolu provozuschopnosti vozidel
- předávat vozidlo po opravě dopravci
- vykonávat evidenci pracovních úkonů pracovníků

Požadavky

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou v elektro oboru
- NV 194/2022 Sb. nebo vyhlášku 50
- praxi v elektro oblasti a s vedením lidí
- schopnost číst v technické dokumentaci
- ochotu pracovat na směny
- schopnost běžné práce na PC
- řidičský průkaz výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek