Vložit inzerát

TEAMLEADER SKLADU- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK!

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Nabízíme pozici Teamleadera skladníků v logistické společnosti! Hledáme osobu s organizačním talentem, schopností vést tým a zároveň být součástí týmu.

Úkoly a zodpovědnosti:

* Koordinace a vedení týmu skladníků, včetně plánování a organizace práce a rozvrhu směn
* Zodpovědnost za správné uskladnění a manipulaci s produkty
* Dodržování bezpečnostních a zdravotních předpisů a norem
* Zajištění dostupnosti materiálu pro produkční linky
* Sledování skladových zásob a případně řešit skladové nesrovnalosti
* práce v interním systému SAP

Požadavky

* min. SOU
* znalost logistických procesů
* předchozí zkušenost s vedením lidí (cca do 20 zaměstnanců)
* znalost SAP (možnost zaučení)
* uživatelská znalost práce na PC
* Práce na 3 směny

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek