Vložit inzerát

Technik/čka údržby

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro výrobní závod v Klášterecké průmyslové zóně Verne obsazujeme pozici Technik údržby !
Vaší náplní práce na pozici bude především:

*oprava a seřizování výrobních zařízení

* provádění preventivní kontroly a údržby výrobních zařízení

* identifikace technických problémů ve výrobě, jejich analýza a odstraňování příčin

* návrhy a realizace změn procesů na výrobní lince

* práce ve třísměnném režimu, v budoucnosti pravděpodobně provoz nepřetržitý

Požadavky

* SŠ/ SOU vzdělání technického směru

* min. 2 roky praxe na pozici údržbáře nebo seřizovače zařízení

* znalost práce s technickou dokumentací, základní dovednost užívání měřících nástrojů

* vyhl. č.50 §6.

* řidičský průkaz

* základní znalost AJ popř. NJ výhodou

* uživatelská znalost MS Office

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek