Vložit inzerát

OBSLUHA LINKY PROSTĚJOV mzda až 34000 Kč

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro mezinárodní firmu zabývající se potravinářským vybavením hledáme kolegy na pozici
OBSLUHA LINKY - SENIOR OPERÁTOR LINKY na obsluhu jednoúčelových linek.

Co tato práce obnáší?

Především zajištění a udržování chodu jednoúčelových linek jako jsou řezací stroje, baličky, foliovačky - což znamená :

- spuštění linky do chodu
- průběžná kontrola chodu linky v průběhu směny
- ukončení chodu linky ke konci směny
- kontrola kvality výrobků
- úzká spolupráce s mistry, údržbou
- hlášení závad a evidence závad
- nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden)

Samozřejmostí je důkladné zaučení na tuto pozici zkušeným kolegou. Nikdo učený z nebe nespadl.Pozici může vykonávat i ten, který nemá předchozí praxi-podmínkou je zájem o práci a zodpovědnost.
fyzicky není náročné, nejedná se o monotonní práci.

Požadavky

Jakého člověka hledáme?

- zámečník, mechanik, seřizovač čehokoliv je značka ideál - ale není podmínkou
- osvědčili se i středoškoláci unaveni rutinou v kanclu
- vzdělání SOU nebo SŠ
- umí používat PC (základy)
- musí být zodpovědný
- není lhostejný k dění kolem sebe
- nevadí mu 12tky

Pokud máte znalosti třeba z polygrafie -tak bingo!(třeba tiskař).

Místo pracoviště

Prostějov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 28000 CZK do 34000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek