Vložit inzerát

IT RECRUITER

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chtěl/a bys pracovat v HR, ale nemáš žádnou praxi? Jsi zapálený do IT?

Do našeho bezva týmu hledáme člověka na pozici IT RECRUITER.
** Připoj se k nám a pracuj pro #1 na trhu!**

Co u nás práce recruitera znamená:
- pečovat o kandidáty - aktivně je vyhledávat a oslovovat, komunikovat na sociálních sítích, inzerovat pozice, procházet životopisy, vést pohovory s kandidáty, vybírat ty nejlepší a prezentovat je klientům
- pečovat o klienty - konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru a personálních služeb, navrhovat řešení na míru jejich potřebám, navazovat nové obchodní kontakty a vyhledávat nové projekty
- pracovat s naší interní databází - pečlivě zaznamenávat důležité informace z projektů, pro jejich snadnější řízení

Požadavky

- nadšení a zájem o oblast IT
- komunikativní angličtinu
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
- ochotu se učit!!

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek