Vložit inzerát

Technik NDT | level II.

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do zbrusu nového závodu kousek od Brna hledáme NDT technika.

Pokud chceš být součástí skvělé mezinárodní společnosti a podílet se na rozvoji něčeho velkého, přihlas se na tento inzerát!

Co budeš dělat:
- nastavovat a standardizovat zařízení, zpracovávat díly
- interpretovat a vyhodnocovat přijetí nebo zamítnutí
- dokumentace výsledků
- důkladně znát rozsah a omezení techniky/metody
- provádět kontroly výkonnosti systémů v souladu s platnou procesní normou
- poskytovat nezbytné vedení a/nebo dohled nad školenými osobami a pracovníky levelu I.
- využívat své znalosti příslušné technologie výroby a kontroly výrobků
- vypracovávat pracovní pokyny na základě schválených obecných postupů
- budeš působit jako mentor a školit přidělené spolupracovníky na pracovišti v oblasti bezpečnosti pracovních postupů, technických dovedností a dodržování zásad společnosti

Požadavky

- vzdělání technického směru
- zkušenost na obdobné pozici
- vlastníš certifikát NDT II. stupně (ET, PT, MT, UT)
- znalost čtení technické dokumentace
- AJ na komunikativní úrovni
- evropský pas nebo povolení pracovat v EU

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek