Vložit inzerát

INŽENÝR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici INŽENÝR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ.

Náplň práce:

* příprava výrobní a montážní dokumentace
* uvedení do provozu a servis důlní zdvihací techniky po celém světě
* spolupráce se zahraničními zákazníky
* návrh systémové koncepce a elektrických schémat
* testování zákaznických produktů na míru
* technická podpora prodeje pro splnění požadavků zákazníků

Požadavky

* min. SŠ vzdělání v oblasti elektro
* AJ na úrovni min. B1
* ochota cestovat do zahraničí (20% roku)
* zkušenost s prací s řídícími systémy, s návrhem elektro řídících komponent v oblasti výkonové elektroniky a PLC
* zkušenost s pohony s proměnnými otáčkami
* znalost mechaniky a hydrauliky a funkční bezpečnosti
* schopnost diagnostikovat příčinu problémů a nastavit vhodné nápravné opatření
* dobré dovednosti v oblasti analýzy dat

VÝHODOU:
* znalost aplikací elektrických zdvihacích zařízení
* znalost MMC, pohonů, rozvaděčů NN/VN
* orientace v E3/E-plán
* povědomí o řídících systémech (AC800M, AC500, 800xA)

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek