OBCHODNÍ REPREZENTANT | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY | AUTO I PRO SOUKROMÉ ÚČELY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě obchod? Jsi komunikativní typ?

Právě hledáme pro našeho klienta energického člověka, který na sobě chce pracovat. Nemusíš umět všechno. V této profesi postup na vyšší stupně není jen o titulech, ale o Vašem skutečném výkonu a nasazení.

Co od vás očekáváme:

* Aktivně budete vyhledávat nové obchodní příležitosti
* Během návštěv v zdravotnických zařízeních a lékárnách budete propagovat naše produkty
* Budete sbírat a analyzovat informace o vývoji na trhu a a konkurenčním prostředí
* Budete se pravidelně hlásit s reportem o vašich návštěvách.
* Mimo základní činnosti budete plnit úkoly definované nadřízeným
* Budete pečovat o správu svěřené distribuční sítě

Požadavky

Požadujeme:

* Střední odborné s maturitou.
* Bezchybná znalost češtiny slovem i písmem.
* Praxe na podobné pozici výhodou, nikoli podmínkou
* Platný řidičský průkaz sk. B.
* Výborné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek