Vložit inzerát

SPECIALISTA TESTOVÁNÍ - Zajímavá práce v zahraničí !!!

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Rád bys působil ve skvělé mezinárodní výrobní společnosti, která vyniká v oblasti svého působení? Jsi čerstvý absolvent VŠ školy technického směru (elektro či strojírenství) a nevadilo by Tě strávit několik měsíců ve Švýcarsku a následně ve Švédsku ? Tak na nic nečekej a ozvi se, možná hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

Vaším primárním úkolem bude načerpat informace o našich produktech, testovacích strojích a plánech k testování, naučit se programovat , seznámit se s 3D tiskem a softwarem, naučit se zajištění udržby a kontroly testovacích zažízení u dodavatelů atd.

Během Programu budete v nepřetržitém kontaktu se svým mentorem a také vám bude přidělen místní hostitel, který Vám pomůže se usadit a orientovat v dané zemi (Švýcarsko, Švédsko). Společně se svým mentorem a zbytkem týmu programu objevíte své silné stránky a rozvojové oblasti.

Požadavky

* vzdělání elektrotechnického či strojírenského směru
* pokročilá znalost anglického jazyka
* znalost HW a SW v oblasti vývoje produktů (výhoodu)
* flexibilita, ochota strávit v zahraničí několik měsíců

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek