Vložit inzerát

EXPERT BEZPEČNOSTI l AUTOMOTIVE l 150 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro významného klienta v oblasti automotive hledáme nového kolegu na pozici EXPERTA BEZPEČNOSTI!

Co Vás bude na této pozici čekat?
- Posuzování rizik vybraných funkcí systému
- Analýzy a definování bezpečnostích požadavků systému
- Predikce možných selhání systému a navrhování bezpečnostních opatření
- Zpracování dat z LIDAR měření a jejich implementace do systému
- Provádění specializované analýzy spolehlivosti, dostupnosti, údržby a bezpečnosti
- Koordinace činností členů týmu a pravidelný reporting
- Školení kolegů v oblasti ISO 12100, ISO 13849 a IEC 62061

Požadavky

- VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky, IT nebo strojírenství
- AJ na koumunikativní úrovni, ochota cestovat v rámci ČR
- Velmi dobrá znalost a schopnost orientace ve schématu zapojení
- Zkušenost s nastavováním a implementací standardů funkční bezpečnosti
- Perfektní znalost analýzy možného výskytu a vlivu vad (FMEA)
- Perfektní znalost analýzy spolehlivosti, dostupnosti, údržby a bezpečnosti (RAMS)
- Předchozí praxe a zkušenost s prací v automotive oblasti
- Znalsot ISO 12100, ISO 13849 a IEC 62061

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 120000 CZK do 200000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek