Vložit inzerát

TESTOVACÍ INŽENÝR l ELEKTROTECHNIKA l 80 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro významného klienta v oblasti elektroniky hledáame nového kolegu na pozici TESTOVACÍHO INŽENÝRA!

Co Vás bude na této pozici čekat?
- Vytváření nových testovacích programů
- Dohled nad testy funkčnosti
- Nastavování parametrů testování
- Kontrola správnosti produktové dokumentace
- Kontrola a údržba pracoviště
- Zaškolování nových kolegů
- Navrhování konstrukce elektronických a mechanických částí produktu
- Posuzování kvalitativních aspektů produktu po testování
- Validace a uvolňování projektů do sériové výroby
- Spolupáce s výrobním a testovacím týmem na odstraňování problémů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
- vyhláška 50 (je možné si dodělat paragrafy dle potřeby)
- znalost analogové, číslicové a telekomunikační techniky
- praxe v navrhování elektrických obvodů
- AJ na komunikativní úrovni

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek