Vložit inzerát

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY| LIBEREC až 75 000

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z kvality? Komunikace s dodavateli je pro Vás hračka? Domluvíte se anglicky? Tak právě Vás hledám, neváhejte mi zaslat své CV!

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | LIBEREC AŽ 75 000 KČ

Náplň práce:

- analýza a implementace požadavků na nakupované díly v novém vývoji
- aktivní účast na výběru, hodnocení a rozvoji dodavatelů
-správa dodavatelské PPAP a APQP související s nakupovanými díly vč. hodnocení vyrobitelnosti a vývoj koncepce testování
- provedení procedury uvolnění produktu
- VDA 6.3. audity a rekvalifikace u dodavatelů
- analýza odchylek v kvalitě
- iniciování nápravných opatření u dodavatelů
- účast na uzavírání dodavatelských smluv
-zlepšení výkonnosti dodavatelů
- optimalizace procesů
- reporting

Požadavky

- VŠ technického směru
- velmi dobrá znalost AJ
- odpovídající praxe v kvalitě
- znalost nástrojů kvality
- zkušenosti s plánováním a prováděním auditů
- ochota cestovat
- SAP výhodou

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 70000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek