Vložit inzerát

Cost Estimator | LIBEREC až 75 000

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti ve financích? Domluvíte se anglicky nebo německy? Tak právě Vás hledám, neváhejte mi zaslat své CV!

COST ESTIMATOR | LIBEREC AŽ 80 000 KČ

Náplň práce:
- vypočítává, přizpůsobuje a kontroluje odhady a porovnání výkresů (např. pro sestavy, moduly, komponenty, nástroje a investice)
-sestavuje a ověřuje kusovníky a příslušné náklady
-odhaduje uspořádání výroby a plánování procesů a příslušné náklady
-odhaduje investiční náklady
-odhaduje náklady na nástroje, logistiku a dopravu
-identifikuje místa pro montáž poptávek zákazníků za optimální náklady
-komunikace se zákazníky
-spolupráce s oddělením nákupu
-schvaluje rozvržení a výpočty v rámci stanoveného rozsahu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost AJ nebo NJ
- zkušenosti na obdobné pozici
- řidičský průkaz skupiny B
- ochota cestovat (cca 10% pracovní doby)

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 48000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek