Vložit inzerát

AUTOMATIZAČNÍ INŽENÝR | AŽ 110 000 Kč | PRŮMYSL 4.0

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Mezinárodní společnost zaměřená na potravinářství hledá k sobě do týmu AUTOMATIZAČNÍHO INŽENÝRA!

Pokud tě láká Průmysl 4.0 a vše co je s tím spojené, tak neváhej!
Zároveň je zde malé procento cestování

Na pozici tě čeká:

- Najít a identifikovat místa pro zrychlení/zautomatizování výroby
- Programování PLC zejména v Tia Portalu a napojení na senzory,..
- Spuštění a testování vytvořených programů přímo u zákazníka
- Spolupráce s elektrotechniky přímo u výrobní linky
- Krátké služební cesty po EU (1-3 denní)

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- Znalost Tia Portal, WinCC
- Orientace v pojmech IO - link, Profinet, OT, IT,...)
- Schopnost instalovat a konfigurovat aplikace, ladit jejich chyby
- Pokročilejší úroveň anglického jazyka (čtení projektové dokumentace a komunikace se zahraničním zákazníkem)
- Ochota cestovat do zahraničí v rámci EU

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek