Vložit inzerát

Technik kvality - až 50 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi z výrobního podniku a znalosti v oblasti výrobní kvality?

Budete pečovat o to, aby byly řešeny neshody ve výrobě, stanovovala se nápravná opatření a dělaly se analýzy příčin nehod.

Na co se dál můžete těšit?
- Organizace a zajišťování třídění vadného materiálu
- Spolupráce na zajištění náprav ohledně úniku NOK dílů - k zákazníkovi či do montáže
- Zajišťování a koordinace činností souvisejících s výrobkovými audity

Na této pozici Vám stačí mírně pokročilá znalost angličtiny a stačí Vám pouze krátká praxe. Vše Vás zaučíme a zaškolíme a dostanete plnou podporu na začátku. :-)

Podmínkou je práce na 2 směny.

Požadavky

- Praxe na obdobné pozici či v oblasti kvality velkou výhodou
- Zkušenosti z výrobního prostředí
- Znalost nástrojů kvality, nebo alespoň základní orientace v této oblasti
- Ochota pracovat ve 2-směnném provozu

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek