Vložit inzerát

HR Generalist for CZ and SK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného a motivovaného HR Generalistu pro Českou republiku a Slovensko pro Společnost specializující se na potravinářský a nápojářský průmysl.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis a my Vás rádi pozveme na pohovor.

Náplň práce:

* Správa HR pro 5 právních subjektů a 70 zaměstnanců.
* Zajišťování všech HR procesů (od náboru po ukončení) pro CZ/SK ve spolupráci s Country HR Managerem.
* HR administrativa a spolupráce s místními orgány.
* Podpora měsíčního mzdového procesu s externím poskytovatelem.
* Implementace lokálních standardů a harmonizace pracovních podmínek a benefitů.
* Poradenství v zaměstnaneckých vztazích a pracovním právu.
* Implementace globálních HR politik a spolupráce na zlepšování procesů.
* Účast na projektech a nových HR iniciativách na místní i globální úrovni.

Začátek: ihned
Lokalita: Praha 3

Požadavky

* Magisterský titul v oblasti lidských zdrojů, ekonomie nebo obdobné vzdělání.
* Praxe jako Seniorní HR Generalista nebo specialista na HR administrativu.
* Dobrá znalost pracovní legislativy v ČR a na Slovensku.
* Analytické a cílevědomé myšlení.
* Samostatnost a praktický přístup.
* Výborné mezilidské dovednosti.
* Plynulá angličtina (denní komunikace).

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek