Vložit inzerát

TECHNICKÝ NÁKUPČÍ | PRAHA 4

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Orientuješ se v technice a elektro zařízeních?
Nebojíš se otevřít pusu a vrháš se hned na jádro problému?

V tom případě, by tě mohla nadchnout pozice TECHNICKÉHO NÁKUPČÍHO v oddělení servisu pro českou společnost zaměřenou na výstavbu datových center. Čekají na tebe krásné moderní kanceláře a příjemný kolektiv!

Co tě na pozici přesně čeká?

- nákup a zajištění dodávek materiálů a služeb
- komunikace s dodavateli a zákazníkem
- zajištění logistických a celních služeb
- řízení skladových zásob v kooperaci se středisky servisu
- procesování dodavatelských faktur a návazných dokladů
- výběrová řízení včetně cenových jednání
- sledování vývoje cen, tržních trendů a konkurence

Lokalita: Praha 4

Požadavky

- vzdělání v oblasti techniky
- zkušenosti s nákupem náhradních dílů a služeb v oboru technologických řešení apod.
- angličtina aktivně slovem i písmem
- vyjednávací a komunikační schopnosti
- znalost MS Office
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, systematičnost
- znalost přípravy smluvní dokumentace výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek