Vložit inzerát

INŽENÝR WEB DEVELOPER | HOMEOFFICE | I ABSOLVENTI

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chceš se podílet na vývoji nového interního systému? Máš zkušenosti a znalosti v oblasti webových technologií? AASP.NET WebForms, C#, HTML pro tebe nejsou cizí?

Tak se nám neváhej ozvat! Aktuálně hledáme INŽENÝRA WEB DEVELOPERA!

Jsi čerstvě po škole, ale nějaké znalosti v IT již máš? Super! Ozvi se nám!

Co tě na pozici čeká?
- podílení se na vývoji interního MES systému
- správa a údržba aktuálních webových aplikací v naší společnosti
- vývoj systému od A do Z
- práce v malém flexibilním týmu s možností pravidelného homeoffice
- možnost implementaci vlastních moderních řešení
- podílení se na výběru nových technologií

Požadavky

- znalost ASP.NET WebForms, C#, HTML, webových technologií
- znalost relačních databází (Oracle DB, MS SQL)
- středně pokročilý anglický jazyk
- praxe na obdobné pozici výhodou né podmínkou

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek