Vložit inzerát

SPRÁVCE VÝROBNÍHO OBJEKTU

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- Správa a údržba firemních budov a jejich vnitřních prostor, areálu závodu vč. přístupových a komunikačních cest a oplocení
- Zajištění služeb a spolupráci s externími dodavateli při realizaci staveb, oprav a revizí apod.
- Správa zdvihacích zařízení, tlakových zařízení, plynových zařízení, elektrických zařízení, NTL kotelny - vedení provozní dokumentace a sledování termínů revizí a kontrol
- Zodpovědnost za provoz a údržbu plynových, elektrických, zdvihacích, tlakových a čistících zařízení
- Zajišťování veškerých revizí budovy a technických zařízení ve společnosti
- Zodpovědnost za komplexní odpadové hospodářství
- Energetika, sledování a optimalizace nákladů
- Zodpovědnost za skladování chemikálií a nebezpečných látek dle platných předpisů a zákonů
- Zajišťování BOZP a PO ve spolupráci s externí firmou včetně provádění školení zaměstnanců
- Zodpovědnost za vedení a archivaci dokumentace budovy, technických zařízení a inženýrských sítí
- Zajišťování dodržování pořádku a čistoty v areálu závodu
- Správa ochranných pracovních prostředků
- Zajištění pravidelného hlášení o odpadech a jiných emisí na příslušné orgány

Požadavky

- SŠ/VOŠ technického směru
- Zkušenosti se správou a provozem budov (zodpovědnost za dohled nad systémy měření a regulace, vytápění, chlazení, tlakových nádob, výrobou stlačeného vzduchu, kontrolou revizí zařízení, EPS, zákonné revize, preventivní údržba) min. 3 roky
- Zkušenosti v oblasti BOZP, PO a ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství
- Zkušenosti se spoluprací s externími dodavateli pro správu a údržbu budov, strojů a zařízení
- Způsobilost v elektrotechnice dle zák. č. 250/2021 Sb. a NV č. 194/2022 Sb.
- Řidičský průkaz skup. B
- Dobré organizační schopnosti
- Dobrá uživatelská znalost MS Office
- Základní znalost anglického jazyka
- Znalost stavební dokumentace budov výhodou

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek